; MEDEA - Dystrybutor Materiałów Biurowych, PAPIER dla firm, PAPIER Szczecin
O firmie

MEDEA powstała w 1997 roku w Stargardzie Szczecińskim jako hurtownia artykułów papierniczych. Dalszy dynamiczny rozwój firmy zaowocował otrzymaniem miana Dystrybutora firmy Drescher Polska.

Będąc jednym z liderów w dziedzinie dystrybucji papieru komputerowego w kraju oraz największym ponadregionalnym dystrybutorem Drescher Polska MEDEA zaczęła poszerzać swoją ofertę kolejno o papier kserograficzny, papier do druku laserowego i atramentowego, koperty, rolki do kas telefaksów, druki akcydensowe, profesjonalne etykiety.

Dostosowując się do indywidualnych wymagań klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o artykuły będące nieodłącznie związane z drukowaniem na papierze. Stąd pojawiły się w naszej ofercie: materiały eksploatacyjne takie jak cartridge, tonery, taśmy do drukarek, akcesoria komputerowe, niszczarki, artykuły do gromadzenia i przechowywania dokumentów, segregatory, teczki, skoroszyty, artykuły piśmiennicze, etc. Pracujemy tylko z wiodącymi producentami w branży papierniczo-biurowej są to: DRESCHER Polska, XEROX Polska, PASACO, RAYAN Koperty, OPUS, TITANUM, Sarantis, Porta, KOPTIM, SHOREWOOD, ZIBI, ACTION, IGEPA i inni.

Do grona naszych klientów należą największe hurtownie papierniczo-biurowe z terenu całej Polski. Każdy z naszych klientów spotyka się z profesjonalną obsługą zorientowaną na zaspokajanie indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy przekonani, iż w przypadku obdarzenia nas swoim zaufaniem, otrzymacie Państwo w zamian najlepszej jakości produkt gwarantowany renomą marki DRESCHER Polska po najbardziej konkurencyjnych cenach, dostarczony szybko sprawnie do Państwa firmy na terenie całej Polski.

MEDEA Biuro: 71-017 Szczecin, ul. Krakowska 23, tel./fax: (91) 483 49 24, tel.: (91) 483 27 88, (091) 483 36 19
Copyrights 2009 www.medea.biz.pl                                                                                                                                            Designed by www.reklama-wizualna.com